Transport

Transport

Transport i Spedycja
Historia

Nasza firma powstała w 1991 roku. Niezmienie od tego czasu stawiamy na kompleksową obsługę klienta w zakresie transportu, spedycji oraz logistyki. Grupę Miro wyróżnia innowacyjne podejście do pracy, które docenione zostało przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zakres usług

Świadczymy usługi w zakresie transportu międzynarodowego i lokalnego. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Rozbudowana flota i doświadczenie sprawia, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach. My wiemy, jak skutecznie, rzetelnie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągły rozwój kwalifikacji naszej kadry

Statystyka

Czerpiemy niezmierną radość i satysfakcję z perfekcyjnie zrealizowanych zleceń. Ponad 96 % naszych klientów jest zadowolonych z świadczonych przez nas usług, dodatkowo znaczna ich część wybiera Grupę Miro jako swojego strategicznego partnera do spraw transportu, a dziesiątki zrealizowanych przeprowadzek plasują nas na sczycie listy firm trudnioących się tego typu logistyką.

Kontakt

Tel.: 605857756, 663561831
E-mail: robert@grupamiro.pl, pitor@grupamiro.pl